Poslední komentáře

 
Marwin (Freezy Bee)

Tady si dovolím trochu souhlasit s Derem. Podle mě není úplně v pořádku, když někoho napadne autorské řešení a aniž by udělal chybu v postupu, tak to řešení během provádění zavrhne dřív, než se mu nějak potvrdí. Což se přesně stalo nám.

Řešení č.p./č.or. 61/3a nám přišlo jako geniální šifra. Když jsme ho nenašli na mapě, hned jsem říkal, že si to dáváme "do krabičky" a "kdybychom někdy něco organizovali, tak to použijem". Nápad na rozšiřování zlomku dokonce přišel taky, ale při přemýšlení, kolik je 4*61, jsem usoudil, že je to prostě kravina a "že to po nás nemůžou chtít". (ano, na Po trati, no jo, no - člověk je nepoučitelný) A stejně bych nebyl ochoten jít dál než do 10násobku.

Souhlasím i s tím, že 40,666/2a by bylo lepší - ani ne tak kvůli té patnáctce, ale že to prostě víc navádí k tomu, že zlomek nemá být v základním tvaru. Obzvlášť po té Zlomkové 5ce, kde se zlomky do základního tvaru krátily. A která do toho tak jako tak vnesla pár trojských prvků.

Nakonec jsme to dali spíš náhodou ... ale o tom třeba až v reportáři - jestli se k ní teda dokopem a najdem trochu času.

@Sváťa - jestli by to "kouření" mělo potvrzovat kavárnu, tak to naopak nesouhlasím a potřeba to nebylo. Když už člověk jednou našel ten objekt, tak nepochyboval a šel zcela najisto (nebo aspoň my). V tom ta šifra fungovala dobře.

reakce na #Dero reagovali #Sváťa a #Václaf
Aleš (Mladí muži se smartphony)
Všehochuť Reportáž

Díky za hru! Do reportážní sekce jsme přidali náš příspěvek.

Vladan=hroch (OZ)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1K_3CycrwiezFqH_tiz1pi08HQreyw8sDajiM9a1rXvo/edit?usp=sharing tenhle odkaz by mohl fungovat bez nutnosti nastavovat sdílení ...

reakce na #Tom
Caster

Jak se resila ta prvni/horni "radek"?

reagovali #Miki
3b (Zlá koťata)

"OC Barrandov" treba :D

reakce na #Kempas