Po hře

Stručně

  • Hra „Po trati 2023“ se uskutečnila v Praze ze soboty 18. na neděli 19. března 2023, trvala 22 hodin od 14.00 do 12.00.
  • Zúčastnilo se jí přes 150 účastníků ve 34 týmech.
  • Na týmy čekalo 16 šifer (včetně startovní multišifry, která jako obvykle nahrazovala dřívější aktivitu); postup mezi stanovišti byl lineární. Pro usměrnění nevhodné dynamiky hry Systém letos výjimečně poskytoval nápovědy na dvě šifry, a to po uplynutí konkrétních časů od vyzvednutí zprávy.
  • Hru do nedělního poledne nikdo nedokončil. Nejdále se dostal tým Mladí muži se smartphony, který dosáhl 12. stanoviště.
  • Nejvíce daly týmům zabrat šifry 4 (bagr), 6 (těšká), 8 (pětipísmenná) a 9 (číselná), z nichž každá zastavila více než čtvrtinu došedších týmů.

Organizace a trasa

  • Hru pro vás připravil tým poTrati ve složení: Václaf, Kempas a Mer za vydatné podpory partnerů a přátel.
  • Trasa vedla z Hostivaře přes Dolní a Horní Měcholupy do Uhříněvsi. Odtud pokračovala delším přesunem do Kolovrat a po samém okraji Prahy přes Nedvězí, Královice a Koloděje do Újezdu nad Lesy. V závěru obkroužila část Klánovického lesa a skončila v centru Klánovic.

Poděkování

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě hry a jejím hladkém průběhu.