šifra: fitness

Zadání

Organizátor postupně provedl týmy po šesti náčiních finské stezky na pomezí Čakovic a Třeboradic, kde po nich chtěl splnit víceméně jednoduché tělocvičné úkoly. Poté se s nimi rozloučil a věnoval se dalšímu přišedšímu týmu.

Upozornění: k vyřešení této šifry jsou potřeba i informace, které zde nenajdete (např. je důležité místo šifry, součástí zadání byl předmět apod.)

Zobrazit postup řešení

Diskuse k šifře

příšera (Digipig)
cvičme v rytme

Nám se tahle trocha sportu moc líbila (až na velmi těžkého orga v bedně :-) Jelikož jsme se z Čakovického kolečka už nevymotali, tak to pro nás byla nejhezčí část hry.

Vendulka (Divize nulou)
zlomené nohy

Teda máte koule, že pustíte haldy týmů na kluzké šikmé kladiny. Já jsem si na ně jít netroufla, páč jsem z toho čuchala dost zlomených nohou.

R.U.R. (Divize nulou)

Uf, ještě dneska mě bolej svaly na rukou i na břiše :-D Ale super způsob jak to zadat tak že to zadání člověk nezapomene :-D ("Shyb byl určitě hned po tom vozejku, na ten jsem nešel protože jsem momentálně neměl v rukou už žádnou sílu..." :-))

Robert (Zvířátka)

Taky souhlasím, že tady byl organizačně docela zmatek asi způsobený tím, že orgové plnili dvojí úlohu (Finsko i hadici). Řekl jsem dle instrukcí Finsko a orgyně se tvářila, jakože je to blbě a neřekla žádné další pokyny.

Marwin (Freezy Bee)

Aktivity fajn zpestření. Jak se ovšem řešení tohoto stanoviště slučuje s pravidlem "Vyluštěním šifry ve zprávě získá tým buď polohu následujícího stanoviště, nebo heslo, o jehož správném užití bude nezašifrovaně zpraven." ?

My jsme teda dost dlouho hloubali nad tím, co s HADICÍ dělat. Zkoušeli jsme ji poslat do systému, ale za orgem se nám nechtělo, zvlášť když se o něco dřív moc netvářili na otázku, zda chtějí nějaké heslo (tehdy jsme tím ještě mysleli FINSKO).

V žádném případě není výtka obsluze stanoviště, ti byli milí, vstřícní a ochotní. Jen mi přišlo, že předané instrukce mohly být trochu domyšlenější. Například na začátku jsme orgy přehlédli a zbytečně se prošli po okolí...

Dero (Přizdisráči)

Fitness prima, jenom tedy splnit horizontální žebřík při mrholení bylo o dost těžší, než si to pamatuju za sucha. A ta pružinová kládověc je naprosto pekelná! Nechápu, že prý ostatní týmy to dávaly bez větší námahy. My se na tom s Majkem málem zabili. :)