šifra: číslíčka

Zadání

Zobrazit postup řešení

Diskuse k šifře

matejcik (nechci-uvést)

za nás dobré - pí a e jsme správně (autorsky?) pochopili jako popostrčení k tomu, že malá číslíčka jsou doopravdy číslíčka a velká čísla nějaké symboly. jaké symboly, to pak už stačilo si všimnout, že když to něčím začíná, tak je to devítka...

Vojta
Re: nepěkná věc

Robert: Nás zachránila ranní otevíračka cukrárny. K těm dostihům má veselé komentáře Šuf, který tam běžel:-) Já byl v závěsu až druhý, kdyby bylo třeba přítomnosti druhého člena pro orgovské stanoviště. Jinak po smůle a nadprůměrné neschopnosti na zlomcích a číslíčkách jsme si zase štěstí vybrali (byť po limitu) na téhle dvanáctce - Martina ji měla ve vlaku za deset minut. Škoda, v Pitkovicích bychom byli šestí, splnili své interní pravidlo"horních deseti procent" a hlavně si užili maxihouby v terénu:-)

vaclaf
Re: nepěkná věc

Vzhledem k tomu, že orgové nesmějí ani naznačovat, tak to určitě nebude záměr, abyste se tak cítili. Nicméně z předcházející šifry jste v ona místa odcházeli, bylo by tedy kupodivu, kdybyste tam dorazivše na deváté stanoviště nebyli ;-)

Robert (Zvířátka)
Re: nepěkná věc

Lepší než vestibul metra byl blízký nonstop, kde jsme přišli na dvě šifry (vždycky jen dojít pro zadání a hurá zpátky do nonstopu). Na princip čísliček jsem přišel během návštěvy oné místnosti, velice inspirující ... ;-)

Jinak běžecký souboj přes pole mezi naším týmem a zástupcem vašeho týmu na 12. šifru o 16., resp. 17. místo (a taky samozřejmě o stihnutí časového limitu) byl pro nás zlatým hřebem letošního ročníku ;-)

Vojta (3 s kouskem racka)
Re: nepěkná věc

...což naprosto přesně vystihovalo stav sil, morálky a bdělosti týmu při ranním zombie klimbání ve vestibulu metra Háje.

Vojta
nepěkná věc

Opravdu hnusný, nepěkný a ošklivá trojan v podobě nevyužité konstanty Pí a E na pátém řádku nás po čtyřech hodinách luštění přivedl ještě na jedno vysvětlení - v návaznosti na řešení předchozí šifry 8 (bravíčko) jsme uvažovali, zda nám orgové opravdu nechtějí naznačit, že jsme v Pí_E...