šifra: houby

Zadání

U této cedule našel tým v houští obří houbu.
První houba na šifře 13

Upozornění: k vyřešení této šifry jsou potřeba i informace, které zde nenajdete (např. je důležité místo šifry, součástí zadání byl předmět apod.)

Zobrazit postup řešení

Diskuse k šifře

matejcik (nechci-uvést)

no, tak, kdy bude to řešení? my jsme už celí napjatí!

jinak teda Potrati Potrati ... na třinácté šifře sprostě hnát týmy dalšího pět a půl kilometru (!!) pěšky tam a zpátky? tím spíš v době, kdy už je tým příliš zblblý na to, aby dělal taktické postupy a dělil se ..... ono teda ve skutečnosti tam už nastupovalo i to, že nám selhávala technika, telefonům docházely baterky a podobně... je mi jasné, že jste se týmům za to divoké pobíhání tam a zpátky škodolibě smáli .e) ale z pohledu týmů (nebo alespoň toho našeho) to nebylo zpestření, jenom čistý opruz. tohle bych chápal ještě tak na páté šifře, ne u konce hry nám to ještě vyšlo tak, že jsme tam byli v době, kdy nejvíc pršelo, to už byla jen taková třešnička :e))

a teda co už jsem někomu říkal na místě: reklamace na toho klouzka! to byl jasný klouzek, a přitom v Klouzkové nic nebylo (aspoň že byla hned vedle). že existuje nějaký klouzek strakoš, to jsme se dozvěděli až po důkladném googlení