šifra: seznamka

Zadání

Kromě těchto informací dostaly týmy proužky s „DNA“ svých členů:
Proužky „DNA“ pro startovní aktivitu
a seznamy vlastností, které mají jejich členové a které očekávají od svého vysněného protějšku:
Seznamy vlastností pro startovní aktivitu

Upozornění: k vyřešení této šifry jsou potřeba i informace, které zde nenajdete (např. je důležité místo šifry, součástí zadání byl předmět apod.)

Zobrazit postup řešení

Diskuse k šifře

Tom
Re: statistiky aj.

Že tu ale plevelíme diskuzi u tak pěkné šifry... :-)

U tlačítka s úpravou může být nějaká chyba v cachováni, nic jiného za tím není. Do příštího ročníku se na to podívám...

Organizátory často zajímá, kdo chodí na jejich hry. Nevidím nic špatného na tom, pokud chtějí orientační údaje o hráčích, třeba odkud jsou. A jestli chtějí i hráče, kteří jim to o sobě neřeknou, si musí zvážit.

K herním indexů jsem si posloužil z vlastních zdrojů, veřejný seznam nikde není. Pravděpodobně ani dostupný nebude - jen pro ty, kteří řeknou, že v něm chtějí být. Ale to bych nerad rozebíral tu, založil jsem si na to vlastní téma.

Různá ošizení jdou zas "odšidit" :-) Ale i tak bude skutečný herní index něco mezi uvedeným a dvojnásobkem.

Kolalok (Kolalok & syn)
Re: statistiky aj.

Díky, doufám, že v nejbližší době nebudu <del> potřebovat. :-)

Kdo ještě žere statistiky účastníků své hry? (Sendviči tam chtějí i místo, a vadilo jim, když jsem tam vyplnil Pobřeží slonoviny, protože nabízené "Česko" se mi nelíbilo, a vlastní řetězec vložit nešel. Hrozili mi dokonce vyloučením!) :-) (Doplněno: To byl první ročník a v pravidlech to ještě nebylo, že by tyhle údaje měly snad být pravdivé. Nic jsem neporušil, a přesto mě chtěli vyloučit.)

Mně se rozhodně po čase tlačítko s možností úpravy ztrácelo. Přesto, že jsem stále přihlášený a u nového příspěvku mi to píše náš team. Tak snad už to bude dobré.

Jak už jsem psal, pod nickem syn a dcera se lidé mění, a naopak (tentokrát originální) & syn a dcera hrají i za jiné týmy pod jinými jmény. Hm, tak se to možná vyrovná. :-))) Úplně teda ne, jeden čas tam & syn a dcera nefigurovali, když tam opravdu nebyli...

P.S. Nenapadlo mě, že by někdo ten index počítal za nás... ;-) Nijak zvlášť mě to netěší, jestli to někde visí v nějakém seznamu. (Jestli je to jen tvoje aktivita, tak mi to nevadí.)
P.P.S. V některé hře je potřeba "ošidit" vyžadované oddělené křestní jméno a příjmení např. mezerami, nebo vyplněním "a dcera", čímž by možná mohlo dojít ke zkreslení "strojově" zjišťovaného indexu.

Tom
Re:

HTML (nebo aspoň jeho podmnožina) je též validní markdown, přeškrtnout jde pomocí <del>.

Slyšel jsem i o dalších, kteří žerou statistiky, snad i víc než sendvičáři :-)

Upravovat příspěvky (nyní snad už jen své, dík za info, nějaký šotek mi zakomentoval kontrolu) by mělo jít bez časového omezení – jsi-li přihlášený, máš možnost upravovat příspěvky, které jsi psal pod stejným loginem. Jiné chování je chyba.

P.S. Herní index nicku 'kolalok' >= 26, syna 24+, dcery 17+ ;-)

Kolalok (Kolalok & syn)
Re:

Jé, tak i přeškrtnutý text jde? Jak se to dělá? :-) Myslím v tom Markdownu.

Členové týmu Kolalok & syn svůj herní index vesměs nesledují, museli by si tedy vymýšlet. Nebývají to také vždy ti samí (někteří se některých her pravidelně účastní i v jiných teamech, pak je nutná alternace), a jsou ze zásady anonymní, tedy má team množinu jmen, za nimiž se může příště skrývat někdo jiný. Pohlaví vyplňujeme podle pravdy, věk postav zůstává konstantní, team asi nestárne, nebo co. (Asi tím trochu kazíme statistiky Sendvičům (nikdo jiný je snad tak nežere), ale holt to tak je už dávno před Sendvičem.)

Ještě že od nás se seznámila &dcera... :-)))

A jak to je s těmi dodatečnými úpravami příspěvků? Čím se stane, že se ta možnost (tlačítko) ztratí?

Tom
Re:

Vzhledem k zkušenostem tvým i tvého týmu jsi dostal nějakou novicku z týmu s podprůměrným herním indexem. Více vzhledem k tomu, že jsem to vygeneroval a zahodil diskrétnosti sdělit nemohu.

@Kolalok Maximalizovali jsme heterosexuální vztahy, nicméně i tak vznikl gay klub s přibližně 100 členy. Jeho nemalou část tvořili ti s nevyplněným herním indexem.

Kolalok (Kolalok & syn)
genderová (ne)vyváženost?

Jak čtu o dobrodružství seznamování, napadlo mě, kolik (z materiálu, jenž byl k disposici) vytvořili orgové párů heterosexuálních a kolik homosexuálních? :-)))

Dero (Přizdisráči)
Re:

Tome, nedělej drahoty a vyklop, koho jsem to měl najít. ;)

Aleš

Safra, že já jsem na tu hru nešel :).

Tom
Re:

Že bych rozjel byznys jako dohazovač? 8-)

vc. (dostál)

ja ho prave nasla! ale pak to hned skoncilo vymenou DNA :)

Dero (Přizdisráči)
Re:

Ani já jsem svého vyvoleného / vyvolenou nenašel. Možná by mohli poradit orgové? ;)

vc. (dostál)

super uvodni aktivita!! obvykle je nesnasim, ale tahle byla (jak uz nekdo psal v hlavni diskuzi) nejlepsi, co jsem kdy zazila... skoda, ze uz nevim, kdo je ten muj vyvoleny :)

Peťa (Nese pytel mouky)
SMS

My se do příště naučíme posílat SMSky. Především slovo HESLO.