šifra: domečky

Zadání

Zobrazit postup řešení

Diskuse k šifře

Peťa (nesepytelmouky)

vlastně ani nevím, jak jsme z něho tu šifru dostali. ale luštění nám nezabralo o moc víc. křížek ve čtverečku jsme snad ani neviděli. a dobré bylo, že bezdomovec nesmrděl :)

vc. (dostal)

asi to bylo zamerne, protoze nam taky nabizel ochutnat krabicak.

jinak dva clenove tymu posleze svedli hadku o to, kdo prvni prisel na to, ze se maj dat ty sifry na sebe. nicmene to bylo vlastne hnedka, rozhodne rychlejc, nez jsme tu sifru nasli, protoze poprve od ohne kolega dosel s prazdnou s tim, ze je to jenom nakej bezdomovec... :)

Míša (fcelicky)

Bezdomovec taky napovídal na následující šifru - to krabicové víno, které pil, byla skutečně Hradní svíce (členovi týmu, co se nebojí bezdomovců, o tom ještě povídal). Jestli to bylo záměrně, tak to byl od orgů hezký hint pro abstinentské nebo vybíravé týmy :)

a spol. (aspol.)

Bezďák byl sympaťák. Nás tady tedy brzdilo, že jsme nevěděli, jestli máme už všechny části pětky. Na to, že se to dá přes sebe jsme přišli celkem hned, ale nevěděli jsme, jestli prázdné domečky nejsou další šifrou, která nás hodí na pětku číslo 3 a pak teprv se bude luštit všechno dohromady. Křížek ve čtverečku nás nakonec ujistil, že už máme všechno. BTW dobře se to luštilo v metru na svítící nástěnce ;-).

"Dana" (Přizdisráči)

Bezdomovec byl dokonalej! Ale vyprojektovaný bod ukazoval na lávku ;-)

Karel (spicivolove)

Bezdomovec byl super!

Zlá koťata / tribon (zlakotata)
bezdomovec

takhle slusne obleceny bezdomovec se jen tak nevidi, zvlaste kdyz ma kolem sebe nekolik nalepek s logem souteze :)