šifra: hovna

Zadání

Na louce byl čevrenobílou páskou ohraničen prostor, ve kterém bylo rozmístěno 73 psích hoven. Každý exkrement zakrýval kartičku, na které bylo jedno z čísel 1–9 (čísla se vyskytovala víckrát), nebo byla prázdná.

Upozornění: k vyřešení této šifry jsou potřeba i informace, které zde nenajdete (např. je důležité místo šifry, součástí zadání byl předmět apod.)

Zobrazit postup řešení

Diskuse k šifře

vc. (dostal)

... a zadne dalsi nevytvarejte :-D

Příšera(Digipig)

My jsme také zkoušeli pohoří, pak jsme přišli i na kraje, ale okresní města nám bohužel nedocvakla a tak jsme do šifry pořád motali počet hoven v kraji...

Dano

My sme sa strasne dlho zasekli na chranenych krajinnych oblastiach, na co nas navadzala "prirodna fekalna zona". Potom sme presli na kraje, kde sme skusali napasovat okrem ineho aj hejtmanov zo skanzenu :D

R.U.R. (Divize nulou)

Mě by zajímalo, kolik dalších týmů v tom hledalo pohoří... (Nám se pohoří bohužel líbila výrazně víc než města a kraje, takže jsme tu pohořeli...)

Des (Corn Flakes)
Pomoc ostatním týmům

Tohle byla rychlá práce, jen se bojím, že naše AHA bylo v téeuforii tak hlasité, že ten princip musely slyšet všechny přítomné týmy ;)

Karel (Spící Volové)

Šifra s hovny se líbila (která jiná šifrovačka by tohle zařadila...), ale jak už psal Yeti v obecné diskuzi, nebyl využit její potenciál, princip mohl být trošku honosnější. I když na místě nám to určitě nevadilo. Bojovali jsme tehdy o 4.místo a proti zimě, takže jsme byli rádi, že můžem vypadnout.